Гребінець з ручкою з нержавіючої сталі VH400, 202 х 40 х 34 мм, Aesculap
SKU
VH400
| Марка | AESCULAP |
|---|---|
| Другий код | VH400 |
| Код постачальника | VH400 |
| Код CN | 96151900 |
| Основний EAN-13 | 4018653142875 |
| Виробник | Albert Kerbl GmbH |
| Тип пропозиції | На замовлення |
| Країна походження | Chiny |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 23% |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1/24/72 |
| Чиста вага продукту | 0.111 kg |
| Маса нетто | 0.11 kg |
| Висота коробки | 9.5 cm |
| довжина коробки | 36 cm |
| Вага коробки | 2.664 kg |
| Ширина коробки | 30 cm |
