Гума для напівкруглого згона води та гною, 66 см, Kerbl
SKU
29236
| Марка | KERBL |
|---|---|
| Другий код | 29236 |
| Старий код SKU | 10-5529-001 |
| Код постачальника | 29236 |
| Основний EAN-13 | 4018653292365 |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 23% |
| Код CN | 40169997 |
| Країна походження | Chiny |
| Виробник | Albert Kerbl GmbH |
| Тип пропозиції | На замовлення |
| Габаритний продукт | Ні |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1/10/30/600 |
| Чиста ширина продукту | 7 cm |
| Чиста висота продукту | 0.5 cm |
| Чиста довжина продукту | 72 cm |
| Чиста вага продукту | 0.5 kg |
| Ширина коробки | 35 cm |
| Висота коробки | 7 cm |
| довжина коробки | 77 cm |
| Вага коробки | 25 kg |
| Маса нетто | 0.5 kg |
