Гумова підкладка з кріпильним набором для ваг для тварин PS2000
SKU
291334
| Марка | KERBL |
|---|---|
| Другий код | 291334 |
| Старий код SKU | 10-0932 |
| Код постачальника | 291334 |
| Основний EAN-13 | 4018653285473 |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 23% |
| Код CN | 40082110 |
| Країна походження | Chiny |
| Виробник | Albert Kerbl GmbH |
| Тип пропозиції | На замовлення |
| Габаритний продукт | Ні |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1/36 |
| Чиста ширина продукту | 19 cm |
| Чиста висота продукту | 13 cm |
| Чиста довжина продукту | 88 cm |
| Чиста вага продукту | 10.561 kg |
| Ширина коробки | 19 cm |
| Висота коробки | 13 cm |
| довжина коробки | 84.5 cm |
| Вага коробки | 9 kg |
| Маса нетто | 10.56 kg |
