Гумова прив'язь для коней, чорна, 50 см, Covalliero
SKU
32835
| Марка | COVALLIERO |
|---|---|
| Колір виробника | чорний |
| Другий код | 32835 |
| Старий код SKU | 05-0466 |
| Основний EAN-13 | 4018653328354 |
| Виробник | Albert Kerbl GmbH |
| Код постачальника | 32835 |
| Тип пропозиції | Постійна пропозиція |
| Код CN | 40169991 |
| Країна походження | Indie |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 23% |
| Габаритний продукт | Ні |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1/25/600 |
| Чиста ширина продукту | 25.5 cm |
| Чиста висота продукту | 4 cm |
| Чиста довжина продукту | 32.5 cm |
| Чиста вага продукту | 0.515 kg |
| Маса нетто | 0.52 kg |
| Ширина коробки | 40 cm |
| Висота коробки | 32 cm |
| довжина коробки | 40 cm |
| Вага коробки | 27.17 kg |
