Гумовий скребок для води, з оцинкованим тримачем, 45 см, Kerbl
SKU
29466
- оцинкована конструкція
- без ручки
- міцно заклепане гумове лезо, що запобігає ослабленню
- матеріал: оцинкований метал
| Марка | KERBL |
|---|---|
| Другий код | 29466 |
| Старий код SKU | 10-5520 |
| Код постачальника | 29466 |
| Основний EAN-13 | 4018653294666 |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 23% |
| Код CN | 96039099 |
| Країна походження | Belgia |
| Виробник | Albert Kerbl GmbH |
| Тип пропозиції | Постійна пропозиція |
| Габаритний продукт | Ні |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1/10/770 |
| Чиста ширина продукту | 5.5 cm |
| Чиста висота продукту | 3 cm |
| Чиста довжина продукту | 45.5 cm |
| Чиста вага продукту | 0.679 kg |
| Ширина коробки | 17.5 cm |
| Висота коробки | 14.5 cm |
| довжина коробки | 48.5 cm |
| Вага коробки | 6.79 kg |
| Маса нетто | 0.68 kg |
