Гвинти для кріплення ізоляторів, оцинковані, 100 шт., AKO
SKU
442610/1001
| Країна походження | Chiny |
|---|---|
| Основний EAN-13 | 4018653921548 |
| Виробник | AKO-Agrartechnik GmbH & Co. KG |
| Другий код | 442610/1001 |
| Код постачальника | 442610/1001 |
| Тип пропозиції | На замовлення |
| Марка | AKO |
| Маса нетто | 0.33 kg |
| Код CN | 73181210 |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1 |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 23% |
| Чиста висота продукту | 4 cm |
| Чиста довжина продукту | 14.5 cm |
| Чиста вага продукту | 0.326 kg |
| Чиста ширина продукту | 6.5 cm |
