Гвинти та гайки для стрічкової завіси PVC, 8 шт, Kerbl
SKU
291154-1
| Марка | KERBL |
|---|---|
| Другий код | 291154-1 |
| Старий код SKU | 10-8220 |
| Код постачальника | 291154-1 |
| Основний EAN-13 | 4018653115596 |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 23% |
| Код CN | 73181558 |
| Країна походження | Chiny |
| Виробник | Albert Kerbl GmbH |
| Тип пропозиції | На замовлення |
| Габаритний продукт | Ні |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1/400 |
| Чиста ширина продукту | 4 cm |
| Чиста висота продукту | 1.5 cm |
| Чиста довжина продукту | 6 cm |
| Чиста вага продукту | 0.027 kg |
| Маса нетто | 0.03 kg |
