Халат для собак, довжина 70 см, розмір XL, синій, Kerbl
SKU
80696
- для надягання після прогулянок або купання;
- відводить вологу та забезпечує тепло;
- великий отвір коміра регулюється шнурком;
- широкий ремінь на грудній клітці, плавно регульований за допомогою ременя на животі;
- вбираючий і швидко сохнучий;
- виготовлений з мікрофібри;
- можна прати при температурі 60 °C.
| Марка | KERBL |
|---|---|
| Другий код | 80696 |
| Код постачальника | 80696 |
| Код CN | 42010000 |
| Основний EAN-13 | 4018653255124 |
| Виробник | Albert Kerbl GmbH |
| Тип пропозиції | Розпродаж |
| Країна походження | Chiny |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 23% |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1/20/80 |
| Чиста ширина продукту | 24 cm |
| Чиста висота продукту | 13 cm |
| Чиста довжина продукту | 26 cm |
| Чиста вага продукту | 0.565 kg |
| Маса нетто | 0.57 kg |
| Висота коробки | 46 cm |
| довжина коробки | 65 cm |
| Вага коробки | 12.718 kg |
| Ширина коробки | 49 cm |
