Хірургічна нитка Perlon, для ВРХ, розмір 4, зелений колір, 25 м, Kerbl
SKU
2266
| Марка | KERBL |
|---|---|
| Другий код | 2266 |
| Старий код SKU | 09-2009 |
| Код постачальника | 2266 |
| Розмір | 4 |
| Основний EAN-13 | 4018653220665 |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 23% |
| Код CN | 30061090 |
| Країна походження | Niemcy |
| Виробник | Albert Kerbl GmbH |
| Тип пропозиції | Постійна пропозиція |
| Габаритний продукт | Ні |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1/10/400 |
| Чиста ширина продукту | 6.2 cm |
| Чиста висота продукту | 5.4 cm |
| Чиста довжина продукту | 5.4 cm |
| Чиста вага продукту | 0.018 kg |
| Ширина коробки | 12 cm |
| Висота коробки | 7 cm |
| довжина коробки | 28.5 cm |
| Вага коробки | 0.405 kg |
| Маса нетто | 0.02 kg |
