Хомут для показів і виставок корів і бичків, чорний, нейлоновий, Kerbl
SKU
12512
| Марка | KERBL |
|---|---|
| Другий код | 12512 |
| Старий код SKU | 01-2020 |
| Код постачальника | 12512 |
| Колір виробника | чорний |
| Основний EAN-13 | 4018653125120 |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 23% |
| Код CN | 42010000 |
| Країна походження | Pakistan |
| Виробник | Albert Kerbl GmbH |
| Тип пропозиції | На замовлення |
| Матеріал | Нейлон |
| Габаритний продукт | Ні |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1/50/300 |
| Чиста ширина продукту | 19 cm |
| Чиста висота продукту | 5 cm |
| Чиста довжина продукту | 33 cm |
| Чиста вага продукту | 0.463 kg |
| Ширина коробки | 38 cm |
| Висота коробки | 30 cm |
| довжина коробки | 42 cm |
| Вага коробки | 23.934 kg |
| Маса нетто | 0.46 kg |
