Хвостовий обеззвон
SKU
221-OG
| Марка | KERBL |
|---|---|
| Другий код | 221-OG |
| Старий код SKU | 02-0027-005 |
| Код постачальника | 221-OG |
| Основний EAN-13 | 4018653928950 |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 23% |
| Код CN | 90189084 |
| Країна походження | Irlandia |
| Виробник | Albert Kerbl GmbH |
| Тип пропозиції | На замовлення |
| Габаритний продукт | Ні |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1/30 |
| Чиста ширина продукту | 13 cm |
| Чиста висота продукту | 5.5 cm |
| Чиста довжина продукту | 18 cm |
| Чиста вага продукту | 0.392 kg |
| Вага коробки | 11.76 kg |
| Маса нетто | 0.39 kg |
