Іграшка антистрес зірка для свиней на ланцюг, з натурального матеріалу, Kerbl
SKU
22654
| Марка | KERBL |
|---|---|
| Другий код | 22654 |
| Старий код SKU | 02-0157 |
| Код постачальника | 22654 |
| Основний EAN-13 | 4018653241325 |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 23% |
| Код CN | 39269097 |
| Країна походження | Niemcy |
| Діаметр | 75 mm |
| Виробник | Albert Kerbl GmbH |
| Тип пропозиції | На замовлення |
| Габаритний продукт | Ні |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1/25/1250 |
| Чиста ширина продукту | 7.4 cm |
| Чиста висота продукту | 6 cm |
| Чиста довжина продукту | 7.4 cm |
| Чиста вага продукту | 0.11 kg |
| Ширина коробки | 20.5 cm |
| Висота коробки | 20 cm |
| довжина коробки | 40 cm |
| Вага коробки | 2.75 kg |
| Маса нетто | 0.11 kg |
