Іграшка дика Качка Дональд для собак, 30 см, Kerbl
SKU
80816
- зовнішній матеріал – міцне полотно
- наповнювач з поліестеру
- можна прати при 30°C
| Марка | KERBL |
|---|---|
| Другий код | 80816 |
| Код постачальника | 80816 |
| Код CN | 63079098 |
| Основний EAN-13 | 4018653992128 |
| Виробник | Albert Kerbl GmbH |
| Тип пропозиції | Постійна пропозиція |
| Країна походження | Chiny |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 23% |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1/3/24/576 |
| Чиста ширина продукту | 15 cm |
| Чиста висота продукту | 8 cm |
| Чиста довжина продукту | 44 cm |
| Чиста вага продукту | 0.105 kg |
| Маса нетто | 0.11 kg |
| Висота коробки | 27 cm |
| довжина коробки | 40 cm |
| Вага коробки | 2.52 kg |
| Ширина коробки | 40 cm |
