Іграшка для гризунів, м'ячики з кокосового волокна, 6 см, Kerbl
SKU
81813
- кокосове волокно та джутова мотузка
- не містить небезпечного дроту та пластикових елементів
- їстівний, повністю перетравлюваний
| Марка | KERBL |
|---|---|
| Другий код | 81813 |
| Код постачальника | 81813 |
| Код CN | 53050000 |
| Основний EAN-13 | 4018653216491 |
| Діаметр | 6 cm |
| Виробник | Albert Kerbl GmbH |
| Тип пропозиції | На замовлення |
| Країна походження | Chiny |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 23% |
| Призначений для | маленькі тварини |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1/5/100 |
| Чиста ширина продукту | 6 cm |
| Чиста висота продукту | 6 cm |
| Чиста довжина продукту | 6 cm |
| Чиста вага продукту | 0.047 kg |
| Маса нетто | 0.05 kg |
| Висота коробки | 40 cm |
| довжина коробки | 50 cm |
| Вага коробки | 4.7 kg |
| Ширина коробки | 50 cm |
