Іграшка для гризунів морква, дерев'яна, 9 см, Kerbl
SKU
82764
- дерев'яний
| Марка | KERBL |
|---|---|
| Другий код | 82764 |
| Код постачальника | 82764 |
| Код CN | 44219999 |
| Основний EAN-13 | 4018653827642 |
| Виробник | Albert Kerbl GmbH |
| Тип пропозиції | Постійна пропозиція |
| Країна походження | Chiny |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 23% |
| Призначений для | маленькі тварини |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1/24/72/1728 |
| Чиста ширина продукту | 9.2 cm |
| Чиста висота продукту | 4.5 cm |
| Чиста довжина продукту | 18.5 cm |
| Чиста вага продукту | 0.1 kg |
| Маса нетто | 0.1 kg |
| Висота коробки | 11 cm |
| довжина коробки | 49 cm |
| Вага коробки | 2.4 kg |
| Ширина коробки | 26.5 cm |
