Іграшка для кота 2 в 1, сіро-жовта, 70 x 53 x 5 см, Kerbl
SKU
81666
- два варіанти гри на вибір
- обертовий стрижень під килимком
- обертаюча мітелка з пір'ям
- 3 регульованих режими роботи (повільний, швидкий, випадковий)
- стимулює бажання грати та тренує реакцію кота
- міцний, шурхотливий килимок з нейлону стійкий до подряпин
- гнучкий стрижень з пластику
- функція автоматичного вимкнення через 15 хвилин
- протиковзкий
- працює від 3 батарейок типу AA (не входять у комплект)
| Марка | KERBL |
|---|---|
| Другий код | 81666 |
| Код постачальника | 81666 |
| Основний EAN-13 | 4018653944837 |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 23% |
| Код CN | 84798997 |
| Країна походження | Chiny |
| Виробник | Albert Kerbl GmbH |
| Тип пропозиції | Постійна пропозиція |
| Габаритний продукт | Ні |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1/12/252 |
| Чиста ширина продукту | 15 cm |
| Чиста висота продукту | 11 cm |
| Чиста довжина продукту | 27 cm |
| Чиста вага продукту | 0.396 kg |
| Ширина коробки | 29 cm |
| Висота коробки | 22 cm |
| довжина коробки | 55 cm |
| Вага коробки | 4.752 kg |
| Маса нетто | 0.4 kg |
