Іграшка для кота Горностай, з котячою м'ятою, 17 см, Kerbl
SKU
81660
- з плюшу
- застібка на липучці
- з банкою котячої м'яти для індивідуального наповнення
| Марка | KERBL |
|---|---|
| Другий код | 81660 |
| Код постачальника | 81660 |
| Основний EAN-13 | 4018653927502 |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 23% |
| Код CN | 63079010 |
| Країна походження | Chiny |
| Виробник | Albert Kerbl GmbH |
| Тип пропозиції | Постійна пропозиція |
| Габаритний продукт | Ні |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1/6/72/1728 |
| Чиста ширина продукту | 12 cm |
| Чиста висота продукту | 3.5 cm |
| Чиста довжина продукту | 21 cm |
| Чиста вага продукту | 0.033 kg |
| Ширина коробки | 36.5 cm |
| Висота коробки | 30.5 cm |
| довжина коробки | 40 cm |
| Вага коробки | 5.524 kg |
| Маса нетто | 0.03 kg |
