Іграшка для кота м'ячик на ласощі Snack Ball, 7,5 см, Kerbl
SKU
81642
- достатньо наповнити ласощами
- розмір отвору регулюється індивідуально
| Марка | KERBL |
|---|---|
| Другий код | 81642 |
| Код постачальника | 81642 |
| Код CN | 39269097 |
| Основний EAN-13 | 4018653903476 |
| Діаметр | 7.5 cm |
| Виробник | Albert Kerbl GmbH |
| Тип пропозиції | Постійна пропозиція |
| Країна походження | Chiny |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 23% |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1/12/72/1296 |
| Чиста ширина продукту | 11 cm |
| Чиста висота продукту | 7 cm |
| Чиста довжина продукту | 16 cm |
| Чиста вага продукту | 0.078 kg |
| Маса нетто | 0.08 kg |
| Висота коробки | 38 cm |
| довжина коробки | 42 cm |
| Вага коробки | 6.387 kg |
| Ширина коробки | 38.5 cm |
