Іграшка для кота м'ячик сизалевий з пір'ям, 6 см, Kerbl
SKU
83232
- з брязкальцем і пір'їнкою
- різні кольори
| Марка | KERBL |
|---|---|
| Другий код | 83232 |
| Код постачальника | 83232 |
| Код CN | 56090000 |
| Основний EAN-13 | 4018653832325 |
| Діаметр | 6 cm |
| Виробник | Albert Kerbl GmbH |
| Примітка до продукту | • z kocimiętką |
| Тип пропозиції | Постійна пропозиція |
| Країна походження | Chiny |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 23% |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1/4/144/2592 |
| Чиста ширина продукту | 11 cm |
| Чиста висота продукту | 6.5 cm |
| Чиста довжина продукту | 15.5 cm |
| Чиста вага продукту | 0.028 kg |
| Маса нетто | 0.03 kg |
| Висота коробки | 25 cm |
| довжина коробки | 57 cm |
| Вага коробки | 4.032 kg |
| Ширина коробки | 33 cm |
