Іграшка для кота м'ячик з пінки, 4,5 см, жовтий, Kerbl
SKU
81646
- безшумний, зручний м'яч для гри
| Марка | KERBL |
|---|---|
| Другий код | 81646 |
| Код постачальника | 81646 |
| Код CN | 39269097 |
| Основний EAN-13 | 4018653911495 |
| Діаметр | 4.5 cm |
| Виробник | Albert Kerbl GmbH |
| Тип пропозиції | Постійна пропозиція |
| Країна походження | Chiny |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 23% |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1/6/90/1296 |
| Чиста ширина продукту | 11 cm |
| Чиста висота продукту | 5.5 cm |
| Чиста довжина продукту | 15.5 cm |
| Чиста вага продукту | 0.046 kg |
| Маса нетто | 0.05 kg |
| Висота коробки | 61 cm |
| довжина коробки | 38.5 cm |
| Вага коробки | 6.624 kg |
| Ширина коробки | 34 cm |
