Іграшка для кота мишка махрова заводна, 7 см, Kerbl
SKU
83207
- 7 см
- натягувана, вібруюча іграшка
- різні кольори
- 12 штук в упаковці
| Марка | KERBL |
|---|---|
| Другий код | 83207 |
| Код постачальника | 83207 |
| Код CN | 63079010 |
| Основний EAN-13 | 4018653832073 |
| Виробник | Albert Kerbl GmbH |
| Тип пропозиції | Постійна пропозиція |
| Країна походження | Chiny |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 23% |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1/12/240/2880 |
| Чиста ширина продукту | 5 cm |
| Чиста висота продукту | 4 cm |
| Чиста довжина продукту | 6 cm |
| Чиста вага продукту | 0.023 kg |
| Маса нетто | 0.02 kg |
| Висота коробки | 30 cm |
| довжина коробки | 53 cm |
| Вага коробки | 8.508 kg |
| Ширина коробки | 40 cm |
