Іграшка для кота мишка на пружині, 25 см, Kerbl
SKU
84247
- ø 17 см
- коти будуть чудово розважатися, крадучись і полюючи на цю чудову іграшку!
- миша, закріплена на пружині, завжди гойдається туди-сюди, створюючи справжню задачу для вашого кота!
- Запах CatNip стимулює до гри!
| Марка | KERBL |
|---|---|
| Другий код | 84247 |
| Код постачальника | 84247 |
| Код CN | 63079010 |
| Основний EAN-13 | 4018653842478 |
| Виробник | Albert Kerbl GmbH |
| Примітка до продукту | • z kocimiętką |
| Тип пропозиції | Постійна пропозиція |
| Країна походження | Chiny |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 23% |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1/12/48/384 |
| Чиста ширина продукту | 15.5 cm |
| Чиста висота продукту | 4 cm |
| Чиста довжина продукту | 23 cm |
| Чиста вага продукту | 0.233 kg |
| Маса нетто | 0.23 kg |
| Висота коробки | 24 cm |
| довжина коробки | 33 cm |
| Вага коробки | 2.967 kg |
| Ширина коробки | 26 cm |
