Іграшка для кота мишка плюшева пищаща, 15 х 5 см, Kerbl
SKU
81675
- зі звуковим ефектом при русі
- матеріал: плюш
- працює з: 2 x 1,5 В (LR41)
- батарея в комплекті
- з трубкою
| Марка | KERBL |
|---|---|
| Другий код | 81675 |
| Код постачальника | 81675 |
| Код CN | 63079010 |
| Основний EAN-13 | 4018653143254 |
| Виробник | Albert Kerbl GmbH |
| Тип пропозиції | Постійна пропозиція |
| Країна походження | Chiny |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 23% |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1/3/144/2592 |
| Чиста ширина продукту | 11 cm |
| Чиста висота продукту | 4.5 cm |
| Чиста довжина продукту | 16 cm |
| Чиста вага продукту | 0.034 kg |
| Маса нетто | 0.03 kg |
| Висота коробки | 31 cm |
| довжина коробки | 44.5 cm |
| Вага коробки | 5.544 kg |
| Ширина коробки | 31 cm |
