Іграшка для кота мишка сизалева, 31,5 х 13 х 10,5 см, Kerbl
SKU
81667
- з дзвіночком і брязкальцем
- служить для догляду за кігтями
- покрита сизалем
| Марка | KERBL |
|---|---|
| Другий код | 81667 |
| Код постачальника | 81667 |
| Код CN | 56090000 |
| Основний EAN-13 | 4018653945131 |
| Виробник | Albert Kerbl GmbH |
| Тип пропозиції | На замовлення |
| Країна походження | Chiny |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 23% |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1/12/240 |
| Чиста ширина продукту | 13 cm |
| Чиста висота продукту | 11 cm |
| Чиста довжина продукту | 30.5 cm |
| Чиста вага продукту | 0.279 kg |
| Маса нетто | 0.28 kg |
| Висота коробки | 35 cm |
| довжина коробки | 42 cm |
| Вага коробки | 3.348 kg |
| Ширина коробки | 34 cm |
