Іграшка для кота мишка з довгою шерстю, Kerbl
SKU
81654
- прибл. 6,5 см
- з шурхотливою фольгою
| Марка | KERBL |
|---|---|
| Другий код | 81654 |
| Код постачальника | 81654 |
| Код CN | 63079010 |
| Основний EAN-13 | 4018653911570 |
| Виробник | Albert Kerbl GmbH |
| Тип пропозиції | Постійна пропозиція |
| Країна походження | Chiny |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 23% |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1/6/360/1440 |
| Чиста ширина продукту | 12.5 cm |
| Чиста висота продукту | 4 cm |
| Чиста довжина продукту | 16.5 cm |
| Чиста вага продукту | 0.03 kg |
| Маса нетто | 0.03 kg |
| Висота коробки | 36 cm |
| довжина коробки | 60 cm |
| Вага коробки | 12.94 kg |
| Ширина коробки | 53 cm |
