Іграшка для кота мишка з крафт-паперу, 7 см, Kerbl
SKU
82664
- з морської трави
| Марка | KERBL |
|---|---|
| Другий код | 82664 |
| Код постачальника | 82664 |
| Основний EAN-13 | 4018653053744 |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 23% |
| Код CN | 56090000 |
| Країна походження | Chiny |
| Виробник | Albert Kerbl GmbH |
| Тип пропозиції | Постійна пропозиція |
| Габаритний продукт | Ні |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1/3/144/1728 |
| Чиста ширина продукту | 11 cm |
| Чиста висота продукту | 3.5 cm |
| Чиста довжина продукту | 15.5 cm |
| Чиста вага продукту | 0.039 kg |
| Ширина коробки | 40.5 cm |
| Висота коробки | 40 cm |
| довжина коробки | 41 cm |
| Вага коробки | 6.457 kg |
| Маса нетто | 0.04 kg |
