Іграшка для кота мишка з натурального льону, 7,5 х 9 см, Kerbl
SKU
81641
- виготовлений з льону;
- 7,5 см x 9 см.
| Марка | KERBL |
|---|---|
| Другий код | 81641 |
| Код постачальника | 81641 |
| Код CN | 56090000 |
| Основний EAN-13 | 4018653067727 |
| Виробник | Albert Kerbl GmbH |
| Тип пропозиції | Постійна пропозиція |
| Країна походження | Chiny |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 23% |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1/3/72/2592 |
| Чиста ширина продукту | 11 cm |
| Чиста висота продукту | 5 cm |
| Чиста довжина продукту | 15 cm |
| Чиста вага продукту | 0.025 kg |
| Маса нетто | 0.03 kg |
| Висота коробки | 32 cm |
| довжина коробки | 39.5 cm |
| Вага коробки | 4.566 kg |
| Ширина коробки | 36 cm |
