Іграшка для кота паличка Matatabi, з м'ячиком і пір'ям, 20 см, Kerbl
SKU
80989
- Джутовий м'яч для гри з паличкою мататабі та пір'ям
- поєднання двох натуральних речовин стимулює котів усіх вікових груп до гри
- паличка мататабі зменшує зубний наліт і тим самим запобігає утворенню зубного каменю
| Марка | KERBL |
|---|---|
| Другий код | 80989 |
| Код постачальника | 80989 |
| Код CN | 67010000 |
| Основний EAN-13 | 4018653218440 |
| Виробник | Albert Kerbl GmbH |
| Тип пропозиції | Постійна пропозиція |
| Країна походження | Chiny |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 23% |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1/3/144/2016 |
| Чиста ширина продукту | 11 cm |
| Чиста висота продукту | 4.5 cm |
| Чиста довжина продукту | 15.5 cm |
| Чиста вага продукту | 0.028 kg |
| Маса нетто | 0.03 kg |
| Висота коробки | 27 cm |
| довжина коробки | 47.5 cm |
| Вага коробки | 5.085 kg |
| Ширина коробки | 38.5 cm |
