Іграшка для кота привид Ghost Cuddle, з бахромою, 12 х 4,5 см, Kerbl
SKU
80482
- з литим внутрішнім стиропором;
- з пухнастими нитками.
| Марка | KERBL |
|---|---|
| Другий код | 80482 |
| Код постачальника | 80482 |
| Код CN | 63079098 |
| Основний EAN-13 | 4018653284964 |
| Виробник | Albert Kerbl GmbH |
| Тип пропозиції | Постійна пропозиція |
| Країна походження | Chiny |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 23% |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1/6/144/1440 |
| Чиста ширина продукту | 11 cm |
| Чиста висота продукту | 5 cm |
| Чиста довжина продукту | 19 cm |
| Чиста вага продукту | 0.024 kg |
| Маса нетто | 0.02 kg |
| Висота коробки | 27 cm |
| довжина коробки | 46 cm |
| Вага коробки | 3.456 kg |
| Ширина коробки | 37 cm |
