Іграшка для кота пташка Chico, 9 см, Kerbl
SKU
81655
- виготовлена з плюшу та джуту;
- з мотузкою та петлею;
- видає пташині звуки.
| Марка | KERBL |
|---|---|
| Другий код | 81655 |
| Код постачальника | 81655 |
| Код CN | 63079010 |
| Основний EAN-13 | 4018653911587 |
| Виробник | Albert Kerbl GmbH |
| Тип пропозиції | Постійна пропозиція |
| Країна походження | Chiny |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 23% |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1/4/72/2880 |
| Чиста ширина продукту | 11 cm |
| Чиста висота продукту | 4.5 cm |
| Чиста довжина продукту | 15 cm |
| Чиста вага продукту | 0.028 kg |
| Маса нетто | 0.03 kg |
| Висота коробки | 28 cm |
| довжина коробки | 36 cm |
| Вага коробки | 3.777 kg |
| Ширина коробки | 28 cm |
