Іграшка для кота пташка Speedy Wheel, 26 см, рожева, Kerbl
SKU
80997
- з ігровим м'ячем, плюшевою пташкою та пір'ям
| Марка | KERBL |
|---|---|
| Другий код | 80997 |
| Код постачальника | 80997 |
| Код CN | 39269097 |
| Основний EAN-13 | 4018653216385 |
| Виробник | Albert Kerbl GmbH |
| Тип пропозиції | На замовлення |
| Країна походження | Chiny |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 23% |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1/12/120 |
| Чиста ширина продукту | 26 cm |
| Чиста висота продукту | 8 cm |
| Чиста довжина продукту | 26 cm |
| Чиста вага продукту | 0.261 kg |
| Маса нетто | 0.26 kg |
| Висота коробки | 49 cm |
| довжина коробки | 55 cm |
| Вага коробки | 3.132 kg |
| Ширина коробки | 29 cm |
