Іграшка для кота рибка Jumping Fish, 28 х 11 см, Kerbl
SKU
80998
- інтерактивна іграшка для кота з хвилястим плавником збільшує інтерес кота до гри
- приводиться в рух вбудованим мотором
- з USB-кабелем у комплекті
- зарядка акумулятора через USB-кабель
- активація керується рухом при натисканні на іграшку
- мотор можна вийняти, розстебнувши блискавку
- оболонка (без мотора), підходить для прання при 30°C
- Матеріал: Плюш
| Марка | KERBL |
|---|---|
| Другий код | 80998 |
| Код постачальника | 80998 |
| Код CN | 63079098 |
| Основний EAN-13 | 4018653214183 |
| Виробник | Albert Kerbl GmbH |
| Тип пропозиції | Постійна пропозиція |
| Країна походження | Chiny |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 23% |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1/3/36/648 |
| Чиста ширина продукту | 12 cm |
| Чиста висота продукту | 5 cm |
| Чиста довжина продукту | 35 cm |
| Чиста вага продукту | 0.129 kg |
| Маса нетто | 0.13 kg |
| Висота коробки | 20 cm |
| довжина коробки | 65 cm |
| Вага коробки | 5.295 kg |
| Ширина коробки | 34 cm |
