Іграшка для кота рукавичка Till, 33 см, Kerbl
SKU
82610
- 33 см;
- з брязкальцем;
- 60% льон / 40% фліс.
| Марка | KERBL |
|---|---|
| Другий код | 82610 |
| Код постачальника | 82610 |
| Код CN | 63079098 |
| Основний EAN-13 | 4018653826102 |
| Виробник | Albert Kerbl GmbH |
| Тип пропозиції | Постійна пропозиція |
| Країна походження | Chiny |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 23% |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1/48/864 |
| Чиста ширина продукту | 10 cm |
| Чиста висота продукту | 4 cm |
| Чиста довжина продукту | 42 cm |
| Чиста вага продукту | 0.06 kg |
| Маса нетто | 0.06 kg |
| Висота коробки | 32 cm |
| довжина коробки | 44 cm |
| Вага коробки | 2.88 kg |
| Ширина коробки | 37 cm |
