Іграшка для кота сизалева Cheesy, 28 х 28 х 10 см, Kerbl
SKU
82588
- з мишками на резинці (деякі видають звуки)
| Марка | KERBL |
|---|---|
| Другий код | 82588 |
| Код постачальника | 82588 |
| Код CN | 63079010 |
| Основний EAN-13 | 4018653825884 |
| Виробник | Albert Kerbl GmbH |
| Тип пропозиції | На замовлення |
| Країна походження | Chiny |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 23% |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1/4/120 |
| Чиста ширина продукту | 28 cm |
| Чиста висота продукту | 10 cm |
| Чиста довжина продукту | 28 cm |
| Чиста вага продукту | 0.445 kg |
| Маса нетто | 0.45 kg |
| Висота коробки | 23 cm |
| довжина коробки | 47 cm |
| Вага коробки | 2.262 kg |
| Ширина коробки | 27 cm |
