Іграшка для котів Safari Cockatoo, Папуга з пір'ям, 16 х 10 см, Kerbl
SKU
80907
| Марка | Kerbl Pet |
|---|---|
| Другий код | 80907 |
| Код постачальника | 80907 |
| Код CN | 63079010 |
| Основний EAN-13 | 4018653387757 |
| Виробник | Albert Kerbl GmbH |
| Тип пропозиції | Постійна пропозиція |
| Країна походження | Chiny |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 23% |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1/3/72 |
| Чиста ширина продукту | 11 cm |
| Чиста висота продукту | 7 cm |
| Чиста довжина продукту | 17 cm |
| Чиста вага продукту | 0.037 kg |
| Маса нетто | 0.04 kg |
| Висота коробки | 25 cm |
| довжина коробки | 40 cm |
| Вага коробки | 3.4 kg |
| Ширина коробки | 30 cm |
