Іграшка для котів Safari Emu, Страус з дзвіночком, 28 х 10 см, Kerbl
SKU
80906
| Марка | Kerbl Pet |
|---|---|
| Другий код | 80906 |
| Код постачальника | 80906 |
| Код CN | 63079010 |
| Основний EAN-13 | 4018653387733 |
| Виробник | Albert Kerbl GmbH |
| Тип пропозиції | Постійна пропозиція |
| Країна походження | Chiny |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 23% |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1/3/48/1344 |
| Чиста ширина продукту | 11 cm |
| Чиста висота продукту | 5 cm |
| Чиста довжина продукту | 15.5 cm |
| Чиста вага продукту | 0.034 kg |
| Маса нетто | 0.03 kg |
| Висота коробки | 16 cm |
| довжина коробки | 50 cm |
| Вага коробки | 2.146 kg |
| Ширина коробки | 34.5 cm |
