Іграшка для котів Safari Wild Bird, Птах з пір'ям, 27 х 14 см, Kerbl
SKU
80904
| Марка | Kerbl Pet |
|---|---|
| Другий код | 80904 |
| Код постачальника | 80904 |
| Код CN | 63079010 |
| Основний EAN-13 | 4018653387726 |
| Виробник | Albert Kerbl GmbH |
| Тип пропозиції | Постійна пропозиція |
| Країна походження | Chiny |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 23% |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1/3/60/1620 |
| Чиста ширина продукту | 11 cm |
| Чиста висота продукту | 5 cm |
| Чиста довжина продукту | 15.5 cm |
| Чиста вага продукту | 0.035 kg |
| Маса нетто | 0.04 kg |
| Висота коробки | 25.5 cm |
| довжина коробки | 40 cm |
| Вага коробки | 2.58 kg |
| Ширина коробки | 31 cm |
