Іграшка для птахів, підвісна, 35 см, Kerbl
SKU
82956
- з дерева
- з бавовняним шнуром і дзвіночком
| Марка | KERBL |
|---|---|
| Другий код | 82956 |
| Код постачальника | 82956 |
| Основний EAN-13 | 4018653829561 |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 23% |
| Код CN | 56090000 |
| Країна походження | Chiny |
| Виробник | Albert Kerbl GmbH |
| Тип пропозиції | Постійна пропозиція |
| Габаритний продукт | Ні |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1/48/384 |
| Чиста ширина продукту | 24 cm |
| Чиста висота продукту | 6 cm |
| Чиста довжина продукту | 24 cm |
| Чиста вага продукту | 0.278 kg |
| Ширина коробки | 35.5 cm |
| Висота коробки | 34 cm |
| довжина коробки | 52 cm |
| Вага коробки | 13.344 kg |
| Маса нетто | 0.28 kg |
