Іграшка для птахів, підвісна, з бамбука, 30 х 15 см, Kerbl
SKU
82941
- з бамбука, плетіння, кори, дерев'яних кульок
| Марка | KERBL |
|---|---|
| Другий код | 82941 |
| Код постачальника | 82941 |
| Код CN | 44219999 |
| Основний EAN-13 | 4018653945247 |
| Виробник | Albert Kerbl GmbH |
| Країна походження | Chiny |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 23% |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1/72 |
| Чиста ширина продукту | 23 cm |
| Чиста висота продукту | 23 cm |
| Чиста довжина продукту | 35 cm |
| Чиста вага продукту | 0.075 kg |
| Маса нетто | 0.08 kg |
| Висота коробки | 48 cm |
| довжина коробки | 67 cm |
| Вага коробки | 10.8 kg |
| Ширина коробки | 63 cm |
