Іграшка для птахів, підвісна, з кокосового волокна, 25 см, Kerbl
SKU
82940
- виготовлений з кокосового волокна, плетіння, кукурудзяного лушпиння та дерева
- прикріплений до сизалевої мотузки
| Марка | KERBL |
|---|---|
| Другий код | 82940 |
| Код постачальника | 82940 |
| Основний EAN-13 | 4018653829400 |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 23% |
| Код CN | 44219999 |
| Країна походження | Chiny |
| Виробник | Albert Kerbl GmbH |
| Тип пропозиції | На замовлення |
| Габаритний продукт | Ні |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 4/144 |
| Чиста ширина продукту | 8 cm |
| Чиста висота продукту | 4 cm |
| Чиста довжина продукту | 35 cm |
| Чиста вага продукту | 0.028 kg |
| Ширина коробки | 47 cm |
| Висота коробки | 36 cm |
| довжина коробки | 57 cm |
| Вага коробки | 3.786 kg |
| Маса нетто | 0.03 kg |
