Іграшка для птахів, з дзвіночками, з рафії, 36 х 14 см, Kerbl
SKU
82944
- з рафії, горіха та сосни
- з дзвіночком
| Марка | KERBL |
|---|---|
| Другий код | 82944 |
| Код постачальника | 82944 |
| Основний EAN-13 | 4018653067048 |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 23% |
| Код CN | 46019490 |
| Країна походження | Chiny |
| Виробник | Albert Kerbl GmbH |
| Тип пропозиції | Постійна пропозиція |
| Габаритний продукт | Ні |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1/3/48/1440 |
| Чиста ширина продукту | 11 cm |
| Чиста висота продукту | 3.5 cm |
| Чиста довжина продукту | 31.5 cm |
| Чиста вага продукту | 0.06 kg |
| Ширина коробки | 30 cm |
| Висота коробки | 25 cm |
| довжина коробки | 36 cm |
| Вага коробки | 3.37 kg |
| Маса нетто | 0.06 kg |
