Іграшка для собак канат з вузлами, бавовняний, 48 см, 440 г, Kerbl
SKU
83471
- матеріал: бавовна
- іграшки для собак, зроблені з бавовни та джуту
- відмінно підходить для апортування
- натуральні волокна очищають зуби собаки та міжзубні проміжки між іграми
| Марка | KERBL |
|---|---|
| Другий код | 83471 |
| Код постачальника | 83471 |
| Основний EAN-13 | 4018653834718 |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 23% |
| Код CN | 56090000 |
| Країна походження | Chiny |
| Виробник | Albert Kerbl GmbH |
| Тип пропозиції | Постійна пропозиція |
| Габаритний продукт | Ні |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1/3/36/432 |
| Чиста ширина продукту | 12 cm |
| Чиста висота продукту | 8 cm |
| Чиста довжина продукту | 48 cm |
| Чиста вага продукту | 0.419 kg |
| Ширина коробки | 40 cm |
| Висота коробки | 36 cm |
| довжина коробки | 46 cm |
| Вага коробки | 15.084 kg |
| Маса нетто | 0.42 kg |
