Іграшка для собак, навчальна Черепаха, 25 х 28 х 5 см, Kerbl
SKU
80943
| Марка | Kerbl Pet |
|---|---|
| Другий код | 80943 |
| Код постачальника | 80943 |
| Код CN | 39269097 |
| Основний EAN-13 | 4018653388754 |
| Виробник | Albert Kerbl GmbH |
| Тип пропозиції | Постійна пропозиція |
| Країна походження | Chiny |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 23% |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1/12/192 |
| Чиста ширина продукту | 25.5 cm |
| Чиста висота продукту | 5.8 cm |
| Чиста довжина продукту | 29 cm |
| Чиста вага продукту | 0.416 kg |
| Маса нетто | 0.42 kg |
| Висота коробки | 30.5 cm |
| довжина коробки | 52.5 cm |
| Вага коробки | 5.704 kg |
| Ширина коробки | 36.5 cm |
