Іграшка для собак, навчальна Сова, 30 х 28 см, Kerbl
SKU
80944
| Марка | Kerbl Pet |
|---|---|
| Другий код | 80944 |
| Код постачальника | 80944 |
| Код CN | 39269097 |
| Основний EAN-13 | 4018653388761 |
| Виробник | Albert Kerbl GmbH |
| Тип пропозиції | Постійна пропозиція |
| Країна походження | Chiny |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 23% |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1/12/216 |
| Чиста ширина продукту | 28.5 cm |
| Чиста висота продукту | 4 cm |
| Чиста довжина продукту | 30 cm |
| Чиста вага продукту | 0.531 kg |
| Маса нетто | 0.53 kg |
| Висота коробки | 26.5 cm |
| довжина коробки | 59 cm |
| Вага коробки | 6.988 kg |
| Ширина коробки | 32 cm |
