Іграшка для собак, петля для перетягування, з кавового дерева, 20 см, Kerbl
SKU
80936
| Марка | Kerbl Pet |
|---|---|
| Другий код | 80936 |
| Код постачальника | 80936 |
| Код CN | 56090000 |
| Основний EAN-13 | 4018653387955 |
| Виробник | Albert Kerbl GmbH |
| Тип пропозиції | Постійна пропозиція |
| Країна походження | Chiny |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 23% |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1/4/48/800 |
| Чиста ширина продукту | 8 cm |
| Чиста висота продукту | 6 cm |
| Чиста довжина продукту | 20 cm |
| Чиста вага продукту | 0.11 kg |
| Маса нетто | 0.11 kg |
| Висота коробки | 41 cm |
| довжина коробки | 60 cm |
| Вага коробки | 19.226 kg |
| Ширина коробки | 51 cm |
