Іграшка для собак, Сова із замші на шнурку, 31 х 22 см, Kerbl
SKU
80930
| Марка | Kerbl Pet |
|---|---|
| Другий код | 80930 |
| Код постачальника | 80930 |
| Код CN | 42050090 |
| Основний EAN-13 | 4018653387610 |
| Виробник | Albert Kerbl GmbH |
| Тип пропозиції | Постійна пропозиція |
| Країна походження | Indie |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 23% |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1/3/72/360 |
| Чиста ширина продукту | 21 cm |
| Чиста висота продукту | 4 cm |
| Чиста довжина продукту | 30 cm |
| Чиста вага продукту | 0.111 kg |
| Маса нетто | 0.11 kg |
| Висота коробки | 30 cm |
| довжина коробки | 66 cm |
| Вага коробки | 9.488 kg |
| Ширина коробки | 36 cm |
