Іграшка футбольний м'яч для собак, 11 см, Kerbl
SKU
83502
- чорно-біла
| Марка | KERBL |
|---|---|
| Другий код | 83502 |
| Код постачальника | 83502 |
| Код CN | 39269097 |
| Основний EAN-13 | 4018653835029 |
| Діаметр | 11 cm |
| Виробник | Albert Kerbl GmbH |
| Тип пропозиції | Постійна пропозиція |
| Країна походження | Chiny |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 23% |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1/3/144/1152 |
| Чиста ширина продукту | 9 cm |
| Чиста висота продукту | 9 cm |
| Чиста довжина продукту | 9 cm |
| Чиста вага продукту | 0.064 kg |
| Маса нетто | 0.06 kg |
| Висота коробки | 56 cm |
| довжина коробки | 57 cm |
| Вага коробки | 9.216 kg |
| Ширина коробки | 39 cm |
