Іграшка гантель для собак ToyFastic, 15 х 5 см, бірюзова, Kerbl
SKU
80492
- 100% натуральний каучук
- надзвичайно міцний і стійкий до укусів
- зовнішні виступи допомагають чистити зуби та масажувати ясна
- задовольняє найбільше бажання грати та жувати
| Марка | KERBL |
|---|---|
| Другий код | 80492 |
| Код постачальника | 80492 |
| Код CN | 40169997 |
| Основний EAN-13 | 4018653254684 |
| Діаметр | 5 cm |
| Виробник | Albert Kerbl GmbH |
| Тип пропозиції | Постійна пропозиція |
| Країна походження | Chiny |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 23% |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1/3/48/1152 |
| Чиста ширина продукту | 5 cm |
| Чиста висота продукту | 5 cm |
| Чиста довжина продукту | 20 cm |
| Чиста вага продукту | 0.225 kg |
| Маса нетто | 0.23 kg |
| Висота коробки | 21 cm |
| довжина коробки | 37 cm |
| Вага коробки | 16.2 kg |
| Ширина коробки | 47.5 cm |
