Іграшка гантель для собак, зі шнура, 32 х 10 см, Kerbl
SKU
81454
| Марка | KERBL |
|---|---|
| Другий код | 81454 |
| Код постачальника | 81454 |
| Код CN | 56090000 |
| Основний EAN-13 | 4018653053638 |
| Діаметр | 12 cm |
| Виробник | Albert Kerbl GmbH |
| Тип пропозиції | Постійна пропозиція |
| Країна походження | Chiny |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 23% |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1/4/24/480 |
| Чиста ширина продукту | 11 cm |
| Чиста висота продукту | 11 cm |
| Чиста довжина продукту | 30 cm |
| Чиста вага продукту | 0.426 kg |
| Маса нетто | 0.43 kg |
| Висота коробки | 30 cm |
| довжина коробки | 57.5 cm |
| Вага коробки | 11.468 kg |
| Ширина коробки | 38.9 cm |
