Іграшка-годівниця Anti-Schling, 27 x 32 см, сіро-синя, Kerbl
SKU
80812
- виготовлено з пластику
- обертання ролика призводить до розміщення закусок на пластині, що запобігає проковтуванню
- зменшує нудьгу та підтримує фізичну і психічну активність тварини
- розмір отворів: 0,9 см і 1,5 см
- закриваючий отвір збоку ролика полегшує наповнення закусками
- ролик може регулюватися по висоті
- запобігає поспішному поїданню
- неслизькі гумові ніжки
| Марка | KERBL |
|---|---|
| Другий код | 80812 |
| Код постачальника | 80812 |
| Колір виробника | сірий/синій |
| Код CN | 39269097 |
| Основний EAN-13 | 4018653992913 |
| Виробник | Albert Kerbl GmbH |
| Тип пропозиції | Постійна пропозиція |
| Країна походження | Chiny |
| Ставка ПДВ у Польщі | VAT 23% |
| Упаковка (шт./коробка/палета) | 1/8/64 |
| Чиста ширина продукту | 25.5 cm |
| Чиста висота продукту | 14 cm |
| Чиста довжина продукту | 33.5 cm |
| Чиста вага продукту | 0.984 kg |
| Маса нетто | 0.98 kg |
| Висота коробки | 35 cm |
| довжина коробки | 58 cm |
| Вага коробки | 7.872 kg |
| Ширина коробки | 51 cm |
